Warning: Constant ABSPATH already defined in /usr/home/webrange2/domains/webmobile.pl/public_html/wp-config.php on line 22 Webmobile.pl » Blog Archive » Wielkie korporacje przełamują lody i sięgają po mobilny Internet!

Wielkie korporacje przełamują lody i sięgają po mobilny Internet!

Data 17 lipca 2007 | autor: | 1 Komentarz »
W kategorii: Case study | dotMobi | Web Site mobile | Wieści z kraju

ENEA S. A.

ENEA S. A. MobileENEA S.A. – jedna z największych firm sektora elektroenergetycznego w Polsce, oferująca Klientom na obszarze całego kraju sprzedaż energii elektrycznej dołącza do grupy firm, które decydują się pójść śladem światowego trendu mobilnego Internetu.

Dostrzeżenie potencjału i możliwości jakie drzemią w mobilnym Internecie przez największych graczy jest bardzo optymistyczne w kontekście rozwoju całego Internetu Mobilnego w Polsce.

Sama promocja swoich serwisów mobilnych (wspominałem już na blogu, że bankier zamierza wydać ponad milion złotych na kampanię promocyjną swojego produktu mobilnego) wpłynie na podniesienie świadomości społeczeństwa jeśli chodzi o korzystanie z Internetu w telefonie komórkowym.

Co zyskuje Korporacja?

 • nowy kanał dotarcia do potencjalnych Klientów
 • nowy kanał kontaktu firmy z Klientem jak również Klienta z firmą
 • umożliwienie użytkownikowi / Klientowi korzystanie z usług
 • obecna grupa użytkowników mobilnych, to grupa dobrze zarabiających ludzi ceniących wygodę i komfort korzystania z dostępu do informacji i usług bez względu na to gdzie się znajdują
 • w chwili obecnej tworząc mobilny serwis często jesteśmy pionierami w branży – wyprzedzamy konkurencję w walce o Klienta.
 • tworzymy dobrą pozycję wyjściową na przyszłość – nie należy zapominać, że analitycy przewidują ogromny rozwój internetu mobilnego w najbliższych latach, a jest o co walczyć: Użytkowników telefonów komórkowych na świecie jest około 3 miliardy w opozycji do około miliarda użytkowników internetu i miliarda użytkowników telewizji, rynek mobilny jest największą platformą dystrybucyjną na świecie.

Wracając do samego serwisu mobilnego ENEA MOBI, to oprócz standardowych informacji na temat firmy, kontakcie z odpowiednim biurem obsługi Klienta użytkownik może również przesyłać aktualny odczyt stanu licznika, skontaktować się bezpośrednio z pogotowiem energetycznym, czy też przeglądać informacje o planowanych przerwach w dostawach energii.

Serwis jest w fazie beta i będzie na bieżąco ulepszany i wzbogacany o nowe funkcje i usługi.

Realizacją projektu zajęła się firma Viget.

Brak komentarzy do wpisu “Wielkie korporacje przełamują lody i sięgają po mobilny Internet!”

 1. mobiny napisał:

  Bardzo dobrze przygotowama strona. super sie prezentuje na smartphonach.

  dobrze, ze zaczyna być dostrzegany potencjaÅ‚ mobilnego internetu 😉

Skomentuj

Warning: Undefined variable $user_ID in /usr/home/webrange2/domains/webmobile.pl/public_html/wp-content/themes/safety/comments.php on line 74

XHTML:
Możesz użyć następujących znacznik ów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>